4F Spodnie Trekkingo …

4F Spodnie Trekkingo …

126,95

Opis

Coldrex MaxGrip

Wskazania: objawy grypy, przeziębienia, takie jak: bóle głowy, dreszcze, bóle gardła, niedrożność przewodów nosowych.Skład: 1 saszetka Coldrex MaxGrip zawiera: paracetamol 1000mg, chlorowodorek fenylefryny 10mg, witamina C 40mg oraz substancje pomocnicze: sacharoza, kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian, skrobia kukurydziana, sodu cyklaminian, sodu sacharyna, bezwodna krzemionka koloidalna, aromat cytrynowy, kurkumina (E100).Działanie: lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, obkurczającym naczynia krwionośne błony śluzowej nosa i zmniejszającym jej przekrienie, a w wyniku tego udrożniającym nos i zatoki.Dawkowanie: dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetkę leku Coldrex MaxGrip co 4 do 6 godzin, do 4 razy na dobę. Wsypać zawartość saszetki do szklanki, uzupełnić do połowy gorącą wodą, dobrze wymieszać i wypić. Nie przyjmować dawki leku częściej niż co 4 godziny ani nie stosować więcej niż 4 saszetki na dobę.Przeciwwskazania: u osób: z nadwrażliwością na składniki preparatu, ciężką niewydolnością wątroby lub ciężką niewydolnością nerek, z chorobą alkoholową, przyjmujących zydowudynę (stosowaną w leczeniu zakażeń wirusem HIV), przyjmujących inhibitory monoaminooksydazy (MAO) w ciągu 2 tygodni po ich ostatnim zastosowaniu. Nie podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.

Coldrex

zamek błyskawiczny wodoszczelny, trek rozmiary, 400 lm, klucze rowerowe lidl, podaj w zeszycie nazwy trzech czynności których zabraniają rowerzystom znaki zakazu, ns fuzz 2017, 24 stopnie jak się ubrać, kross black edition 3, dętka decathlon, mostek wpuszczany, xcc polska, biała czapka, 24opony.pl kod rabatowy

yyyyy